Trh internetové a sociální reklamy

Chcete prodávat, vyměňovat či nakupovat inzerci všeho druhu a zvýšit tak své zisky?. Staňte se naším uživatelem a získejte tak ihned přístup k novým možnostem prodejů internetové reklamy. Využijte náš poptávkový systém a uzavřenou komunitu prodejců kvalitní inzerce a zaregistrujte se také!

Trh e-mailových zpráv

Máte kvalitní emailovou databázi vašich návštěvníků? Jsou to lidé, kteří ve vás mají důvěru a rádi si vaše informace přečtou? Nabídněte inzerentům možnost přidat jejich obchodní sdělení do vašeho emailu. Odpovězte na tematickou poptávku. Inzerent tak získá cílené publikum pro svoje obchodní sdělení. Nejedná se tedy o hromadné posílání spamu.

Trh webových stránek

Máte zájem nakupovat a prodávat webové stránky bezpečně? Chcete se vyhnout kopírování a získat tak možnost nakoupit či prodat webové stránky jednoduše a bez poplatků za zprostředkování? Staňte se našim uživatelem a užívejte si tu jednoduchost.

Správa vašich stránek

Linkmonitor vám udělá pořádek ve vašich webových a sociálních stránkách. Budete vědět jaké stránky spravujete, jaké typy inzerce na těchto webech poskytujete. Sledujeme také vývoj vašich ranků a počty fanoučků, můžete tak vidět jak se vašemu webu daří historicky v čase.

Prodej a výměna odkazů

Prodáváte a vyměňujete odkazy? Pak zbystřete Linkmonitor vám může ulohečit a zefektivnit vaši práci. Nevíte kdy končí platnost zakoupené inzerce, nebo s kým jste vyměňoval odkazy? Linkmonitor na vše dohlédne za vás a včas vás upozorní pravidelnými emaily.

Efektivní nabídka inzerce

Pořád se lopotíte se neaktualizovanými soubory v excelu nebo PDF? Nebo dokonce zasíláte svou nabídku veřejně v aukcích na fórech? Zajistíme vám bezpečnou a efektivní tvorbu aktualizované nabídky vaší webové inzerce. Pošlete svým klientům jednoduchý odkaz nebo PDF soubor s aktuální a přehlednou nabídkou vaší inzerce pokrývající prodej odkazů, článků i bannerovou reklamu.

demo účet linkmonitor založit nový účet linkmonitor

Nové poptávky

 • 19.12.2017 12:05:40
  Nákup odkazů
 • 19.12.2017 12:03:19
  Nákup PR článků
 • 7.12.2017 10:52:39
  Výměna PR článků "Finance"
 • 2.12.2017 12:50:52
  Výměna odkazů "Příroda a zvířata"

Facebook