Slevy pro partnery

Jste-li partnerem s placeným tarifem můžete se v naší síti těšit na řadu slev a výhod.

Hosting WEDOS

WEDOS

Sleva 25% na služby WEDOS

AffiliateSkoleni.cz

Sleva 10% na unikátní affiliate školení určené pro provozovatele partnerských programů a affiliate manažery.

SEOLinhart s.r.o.

SEO Linhart

AffilBox - affiliate software

Sleva 300Kč na koupi licence tohoto skvělého systému pro provizní systém Sleva 300Kč.

Včeliště.cz - SEO služby

Sleva 10% na veškeré služby optimalizace pro vyhledávače a internetového marketing pro všechny nové zákazníky po první měsíc spolupráce.

Zásilkovna.cz - síť výdejních míst v ČR a SR

Pro majitele e-shopů jsme ve spolupráci s našim partnerem Zásilkovna.cz připravili speciální akci. Nově registrovaný e-shop který využije služeb výdejních míst Zásilkovna dostane 20 zásilek zdarma!

Sociální linkbuilding

Chcete nastartovat svůj linkbuilding na sociálních sítích a zvýšit tak svůj social rank? Ve spolupráci s naším partnerem jsme pro VIP členy služby linkmonitor.cz připravili speciální slevovou akci na hromadné získání unikátních twitter statusů.

 • 150 tweetů = 1 000.-Kč (původně 2999Kč)
 • 100 retweetů = 1 000.-Kč (původně 1999Kč)

Trikator.cz - originální trička

Ve spolupráci s partnerským e-shopem Trikator tu pro vás máme slevu 100 Kč na jakékoliv tričko z nabídky e-shopu trikator.cz.

PoradceDomén.cz - tipy na volné domény

Hledáte vhodnou doménu pro váš projekt nebo firmu? Náš partner PoradceDomén vám přínáši slevu 20% na jakékoliv služby z oblasti tipů na volné domény.

SEO školení

SEO Linhart

Školení o SEO od odborníka a zkušeného matadora SEO oboru Jana Linharta s 10% slevou, profesionální přísup a více než 50 realizovaných školení po celé ČR.

Fakturing.cz - fakturační systém online

Přehledný fakturační systém online za skvělou cenu načítání údajů z IČ, přehledné statistiky a další funkce které oceníte. Sleva 33% pro naše placené uživatele. Při objednávce na 3 měsíce získáte 1 měsíc zdarma, při objednávce na 6 měsíců získáte 2 měsíce zdarma a při objednávce na 12 měsíců získáte 4 měsíce zdarma.

ahrefs.com - site explorer

Kvalitní nástroj pro analýzu odkazových profilů s 50% slevou na první měsíc využívání. Získejte informace o cílení Vaší konkurence a strategii budování zpětných odkazů.

PDF kniha 50 způsobů, jak získat zpětný odkaz

Dlouho očekávaná kniha Michala Kubíčka, která by neměla chybět v knihovničce žádného SEO profíka. Sleva 25% na nákup této knihy pro majitele placeného tarifu, více informací o knize na ZpětnýOdkaz.cz.

Správná-firma.cz - seo a linkbuilding

správná firma

Sleva 15% na budování zpětných odkazů formou registrací do katalogů, revoluční PR článků a mikrostánek. S námi dosáhnete lepších pozic ve vyhledávačích efektivně a levně.

PDF kniha linkbuilding

Ve spolupráci s affilblogem jsem pro vás připravili krátkou brožurku popisující moderní metody linkbuildingu pro SEO a zlepšení vašich ranků.

Analýza webových stránek

Sleva 10 % na vytvoření analýzy webových stránek. Zjistíte, kde jsou slabiny vašich webových stránek, co snižuje jejich konverzní poměr, jaká je kvalita obsahu a jaký je vás odkazový profil.

E-shop kniha, aneb návod jak vybudovat úspěšný e-shop

Banner 13

Sleva 25 % na jednu z nejkomplexnějších českých knih o provozování internetového obchodu. Kniha má 20 kapitol a 505 stran. Více informací na www.eshopkniha.cz.

Nové poptávky

 • 17.4.2018 16:54:25
  Nákup odkazů "Finance"
 • 19.12.2017 12:05:40
  Nákup odkazů
 • 19.12.2017 12:03:19
  Nákup PR článků
 • 7.12.2017 10:52:39
  Výměna PR článků "Finance"

Facebook